Yaşam

Al Pacino 83 yaşında baba olacak: 29 yaşındaki kız arkadaşının 8 aylık hamile olduğu ortaya çıktı

Medyaya yansıyan haberlere göre Oscar ödüllü ünlü oyuncu Al Pacino üçüncü kez baba olmaya hazırlanıyor.

‘Yaralı Yüz’, ‘Baba’ ve ‘İrishman’ gibi filmlerle sinema dünyasına adını yazdıran Al Pacino’nun 29 yaşındaki sevgilisi Nur Alfaallah’ın 8 aylık hamile olduğu bildirildi. .

Ünlü oyuncunun TMZ’ye konuşan bir temsilcisi haberi doğruladı ve çiftin ilk kez bebek beklediklerini belirtti.

Al Pacino ve Alfallah ikilisinin geçen yıl nisan ayından beri birlikte olduğu biliniyor. İkili en son geçen ay Los Angeles’ta bir restoranda görüntülenmişti.

,

https://twitter.com/people/status/1663740169176899585

,

Ünlü oyuncunun halihazırda 2 eski partnerinden 3 çocuğu bulunuyor. Al Pacino’nun çocukları, Beverly D’Angelo’dan dünyaya gelen 22 yaşındaki ikizler Olivia Pacino ile Anton James Pacino ve Jan Tarrant’ın annesi olan 33 yaşındaki Julie Pacino olarak biliniyor.

Al Pacino’nun şaşırtıcı bebek haberi, bu ay magazin dergilerini sallayan ikinci ‘yaşlı baba’ haberi oldu. Daha önce ünlü oyuncunun uzun yıllar birlikte çalıştığı 79 yaşındaki meslektaşı Robert De Niro’nun 79 yaşında baba olduğu duyurulmuştu. Böylece De Niro, dünyaya gelen bebekle 7. kez baba oldu. sevgilisi Tiffany Chen’e.

De Niro ve Al Pacino, ‘Heat’ (1995) ve ‘The Godfather Part II’ (1974) ile 2019’da vizyona giren ‘The Irishman’de birlikte oynadılar.

“Yaş farkı sorun değil, genellikle zengin yaşlı erkeklerle birlikte oluyor”

Al Pacino’dan bebek sahibi olacağı açıklanan Alfallah, daha önce Rolling Stones grubunun 79 yaşındaki ünlü yıldızı Mick Jagger ile 61 yaşındaki milyarder iş adamı Nicolas Berggruen’e aşık olmuştu. 2019 yılında 93 yaşındaki ünlü oyuncu Clint Eastwood ile de birlikte görülen Alfallah, ‘aile dostu’ olduklarını iddia etmişti.

Page Six’e konuşan bir kaynak, Alfallah ile Al Pacino arasındaki yaş farkının çift için sorun teşkil etmediğini belirterek, Kuveytli film yapımcısı Alfallah’ın “genellikle zengin yaşlı adamlarla çıktığını” sözlerine ekledi.

haber-karayazi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu